نويسندگان
لینک دوستان


نام:اسکارگوترزروبیو
نام همسر:Angy
نام فرزندان:
دختر:Aeilah
پسر:Daminike
لقب:ReyMysterio
به معنی:شاهین مرموز
فن های پایانی:West Coast Pop___The619___DDT___The Corner Up Drup

به معنی:
سواحل جنوبی مسیحی_عددی که به دلیل نامعلوم انتخاب کرده_فن معمول که به معنی ضربه ی متلاشی کننده ی سر_پرش ازگوشه

محل تولدوزندگی:San Diego

صمیمی ترین دوستان به نقل ازخودش به ترتیب:

Jhon cena

Eddie Guggero

Batista(دعواشون شده)

Shawn mickael

Tripel H

Bret Hit Man Hart

بدترین دشمنان به نقل ازخودش:

فعلا:Batista

The Undertaker

Big Show

Kane

Evan Vronner

Mick kNox

ٌWiliam Regal

Edge

Randy Orton

The Great Khaliاو یکی از نامهای بزرگ کشتی حرفه‌ای به حساب میاد. طرفداران های فلایینگ در هر قاره‌ای در سطح جهان وجود دارند. او از مکزیک گرفته تا ایالات متحده، قهرمان بزرگترین لیگ‌های کشتی حرفه‌ای شده اما هیچ وقت واقعیت درونی خودش رو که در اصل چه کسی هست رو تا کنون بیان نکرده بود. طرفداران کشتی کج او رو با نام ری میستریو می‌شناسند. یک لوچادور آمریکایی و استعدادی بی نظیر که مجموعه‌ای از توانایی‌ها در بدن کوچک او با هم جمع شده‌اند. در حال حاضر برای اولین بار ری شخصیت واقعی خودش رو برای ما باز میکنه:

 • چه مبارزاتی در رینگ برای آزمایش شدن داشت
 • شخصیتش پیش از ری میستریو جونیور شدن چگونه بود ... و حتی میشه از اون به عنوان اولین هویتش اشاره کرد.
 • چرا دوست داشت در مکزیک کشتی بگیرد ... از میدان گاوبازی تا شورش
 • چطور در دبلیو سی دبلیو ماسک خودش رو برداشت ... و به همین دلیل بود که موفقیت چندانی نداشت
 • داستان درونی 619 و حرکات منحصر به فرد او
 • تاثیر ادی گررو بر کریرش در دبلیو دبلیو ای
 • کشمکش های شخصیتی در سال 2008 که فرصت در رینگ بودن رو از او گرفت اما در نهایت او رو به مردی قویتر تبدیل کرد.
 • علاقه‌ی واقعی او در زندگی به عنوان پدر و شوهر بودن

 

 • کتاب ری میستریو: در پشت نقاب

در کتاب "ری میستریو: بیهایند د ماسک"، ری به طور رک و پوست کنده در مورد کریر بیست و چند ساله‌اش در این حرفه، از سن 14 سالگی گرفته تا روزهای اخیر در دبلیو دبلیو ای صحبت می‌کند. او از لحظات عاطفی در رینگ به همراه دایی خودش ری میستریو بزرگ و از روزهای تاریکی که او به زیر تیغ جراحی رفت تا زانوی آسیب دیده‌اش بهبود پیدا کند، صحبت می‌کند. در طول این کتاب ری میستریو اسرار لوچا لیبره رو به تماشاگران آمریکایی معرفی میکنه و راجب د های فلایینگ (یک سبک کشتی مکزیکی که خودش انجام می‌دهد و در ایالات متحده هم به این نام شهرت یافته است) توضیح میده و همچنین به صحبت راجب کشتی گیرانی مانند کونان که به هالک هوگن مکزیک معروف هست و رونمایی از برخی پشت صحنه‌های کثیف در سقوط دبلیو سی دبلیو در جنگ دوشنبه شبها می‌پردازه. میستریو با عشق و محبت راجب دوست دیرینه‌اش ادی گررو صحبت میکنه و تصویری بهتر از یکی از بهترین کشتی گیران معاصر خودش رو برای ما بیان میکنه. او همچنین جزئیات بیشتری راجب مسابقه‌ی قهرمانی سنگن وزن و تسلطش بر تاج (کمربند) دبلیو دبلیو ای که او رو در میان نخبگان تمام دوران این حرفه قرار داد بیان میکنه.
بیهایند د ماسک، داستان چهره‌ی صمیمی یکی از بزرگترین کشتی گیران در تمام دوران هست که طرفداران کشتی حرفه‌ای از هر رده ی سنی نمی خواهند اون رو از دست بدن.

 

» جزئیات کتاب

 • رتبه‌ی فروش در آمازون: شماره‌ی 7530 در بین کل کتاب‌ها
 • تاریخ انتشار: سوم نوامبر 2009
 • زبان اصلی: انگلیسی
 • تعداد صفحات: 368 صفحه

 

» بررسی‌های سرمقاله:

 • آغاز

تا آنجا که اطلاع دارم از یک خانواده‌ی کارگر و سخت کوش مکزیکی بودم. هم پدر و هم مادرم مکزیکی بودند اما مثل بسیاری از زوجهای دیگه به دلیل فرصت شغلی گاهی دور از هم زندگی می کردند. پدرم روبرتو گوتیرز در فقر بزرگ شد. او هرگز به مدرسه نرفت و به جای اون کار می‌کرد. وقتی 8 ساله بود شغلش جمع کردن پس مانده‌ها برای غذا دادن به خوک‌ها بود. او درس‌ها و تجارب زیادی در خیابان‌ها بدست آورد. اون به دنبال یک شغل بهتر و بزرگتر بود و در نهایت به انبار یک کارخانه راه پیدا کرد که سازنده‌ی قالب‌های تصویری بود. این روند سال‌ها طول کشید و از قبل از طلوع آفتاب مشغول به کار می‌شد تا بعد از غروب آفتاب و سخت کار می‌کرد درست مثل بقیه‌ی کودکان ما که این وضعیت رو داشتند. ثروتمند نبودند اما هرگز گرسنه هم نمی‌ماندند.
مادرم ماریا دل روساریو همراه با کار و پرورش بزرگ شد. من سه برادر دارم: روجلیو، روبرتو جونیور و لوئیس که همگی از من بزرگتر هستند. مادرم خانه ها رو نظافت می‌کرد و چند شغل دیگر هم داشت تا به وضع مالی خانواده کمک کنه.
من در یازدهم دسامبر 1974 در چولا ویستا و بیمارستان اسکریپس مموریال متولد شدم درست همان جاییکه پسر و دختر من متولد شدند. با اینکه اونجا در طی این سالها خیلی تغییر کرده هنوز هم نسبت به اونجا احساس دلبستگی دارم و به همین دلیل کودکانم هم در اونجا متولد شدند. به نظرم خیلی خوب بود که اونها زندگیشون رو از جایی شروع کردند که من شروع کرده بودم. متولد شدن در آمریکا من رو به عنوان اولین نفر در خانواده به یک شهروند تبدیل کرد. بعد از این آمریکا نشون داد که برای نسل‌های آینده مکانی مناسب برای زندگی کردن و آموزش و پرورش هست.
پدر و مادرم اسم من رو اسکار گذاشتند. یک نام غیر معمول برای یک مکزیکی-آمریکایی. یک روز این نام به سر پدرم خطور کرد. اون این اسم رو دوست داشت و تصمیم گرفت تا من رو با این اسم صدا کنه. صادقانه بگم، من هرگز از مادرم راجب اینکه این اسم از کجا اومده سوال نکرده بودم تا اینکه شروع به نوشتن این کتاب کردم. خنده داره. من عقیده دارم که: "مهم نیست که شما چطور راجب موضوعات کنجکاو بشید، همواره چیزهایی اتفاق میفته که این فرصت رو به شما میده." بلافاصله بعد از تولد من، شرکت پدرم به او پیشنهاد کار در تیجوانا رو داد. اون کار خیلی خوبی بود اما پدرم نمی‌خواست دوباره خانواده رو جابجا کنه. پدر و مادرم یک خانه در سن دیگو خریداری کرده بودند و می‌خواستند مطمئن بشن که همه‌ی ما تا دوران دبیرستان رو در اونجا به پایان برسونیم. پس پدر من تصمیم گرفت تا هر روز جابجا بشه. راه خیلی زیادی نبود. تیجوانا و سن دیگو خیلی به هم نزدیک بودند اما زمان زیادی برای رفت و آمد سپری می‌شد. صبح ها خیلی بد نبود. حدود ساعت 5:30 خانه رو ترک می‌کرد و بعد از گذشتن از مرز حدود ساعت 6 سر کار حاضر می‌شد‌(تیجوانا شهری در مکزیک هست) اما برگشت به خونه داستان متفاوتی داشت. پدرم ساعت 4 بعد از ظهر از کار مرخص می‌شد اما با ترافیک زیادی که وجود داشت تا ساعت 6:30 یا حتی دیرتر هم به خونه نمی‌رسید. اگر برای اضافه کاری هم می‌موند خیلی دیرتر به خونه می‌رسید و حتی اغلب اوقات شبها و در تاریکی به خونه میومد. تا به خونه می‌رسید مجبور بود سریع به رختخواب بره تا صبح زود بلند شه. این تنها یکی از فداکاری‌های پدر و مادرم در قبال ما هست. این داستان تمام مهاجرانی هست که برای نسل آیندشون سخت کار کردند.

 

 • ری میستریو

کشتی همواره بخش بزرگی از زندگی من هست. دایی من میگل‌(میگل آنجل لوپز دیاز) که چه به عنوان لوچادور یا کشتی گیر در اون ور مرز در تیجوانا با نام ری میستریو شناخته شده بود. اون برادر کوچکتر مادرم هست و مادرم اغلب من رو می‌برد تا مسابقات اونو ببینم. اون برای مدتی در یک شرکت ساختمانی کار می‌کرد و به همراه ما در سن دیگو زندگی می کرد. در طول هفته کار می کرد و بعد جمعه شب‌ها برای کشتی گرفتن به تیجوانا می‌رفت. من از بودن با دایی خودم و دیدن شو و جو ورزشگاه هیجان زده می‌شدم. ترجمه‌ی نام درون رینگ دایی من راز پادشاه (Mystery King) یا پادشاه راز (The King Of Mystery) بود. این به موارد مهم تشکیل دهنده‌ی لوچا لیبره یا همون سبک کشتی مکزیکی اشاره داره. با وجود کشتی گیران زیادی که از ماسک استفاده می‌کردند رمز و راز راجب این ورزش همیشه وجود داشته و ثابت هست. بر خلاف من دایی من کمی بلتدقدتر از حد معمول یک مکزیکی بود و به همین خاطر در سنگین وزن کشتی می‌گرفت و وزنش حدود 220 پوند بود. او یک مرد قدرتمند بود و در اوایل دهه‌ی 80 در تیجوانا و مکزیک شناخته شده بود. همچنین به خاطر آموزش استعدادها هم داشت شهرتش بیشتر می‌شد و تعداد زیادی از شاگردانی رو که وارد رینگ شدند رو آموزش داد. با توجه به این نکات میدونستم که اون دایی مورد علاقه‌ی من هست و سعی داشتم همیشه در کنارش باشم. اون عملا از پدر و مادر به من نزدیکتر بود. داییم و همسر اون زمانش لیلیا لوپز از من به عنوان یک بچه نگه‌داری می‌کردند. اون تازه در دهه‌ی بیست عمرش بود و هیچ بچه ای نداشت و به من به چشم پسرش نگاه می‌کرد. اون در مزرعه زندگی می کرد و با هم اسب سواری می کردیم و یا سه چرخه‌ی من رو میروندیم. به یک نوعی خانواده بودیم و خیلی خیلی به هم نزدیک بودیم. من عاشق این بودم که در زمان تشکیل کلاس‌های کشتی در تیجوانا در کنارش باشم. در جلساتی که به شاگردهاش در سالن ورزشی تیجوانا آموزش می داد. به همین خاطر بود که من برای اولین بار این شانس رو پیدا کردم که به رینگ برم. من خیلی کوچیک بودم و فکر نکنم بیشتر از 4 یا 5 سال داشتم، شاید حتی کوچیک تر. داخل رینگ می‌پریدم و بازی می‌کردم مثل هر بچه ی دیگه‌ای که در رینگ ببینید. هر کاری که کشتی گیران انجام می‌دادند رو می‌دیدم و تقلید می کردم. طنابها رو میزدم و به بالای ترنباکل می رفتم و از اونجا شیرجه می‌زدم و یا حتی روی پای خودم فرود میومدم. به یاد دارم یکبار عموی من بیرون از رینگ وایساده بود و یک از کشتی گیران هم میخواست طنابهای رینگ رو باز کنه و من به روی طناب دوم رفتم و از اونجا به روی داییم پریدم. مطمئن بودم که اون من رو میگیره و همیشه این کار رو انجام می‌داد.
من به یک طرفدار کشتی تبدیل شدم و به همراه مادر و مادربزگرم شوهای کشتی رو تماشا می کردیم و در همون دوران اولیه‌ی زندگی این اتفاق برای من افتاد. من به همراه داییم به رختکن می‌رفتم و تمام کشتی گیران مورد علاقه‌ام رو می‌دیدم. من اونها رو در شرایط مختلف و کارهای دو به دو (تگ تیم) مشاهده می‌کردم. البته در اون زمان متوجه نبودم که به چه سختی کار می‌کنند. دیدن خیلی آسان هست. کارهایی رو که اونها انجام می‌دادند رو تقلید می‌کردم و شانسی یاد می‌گرفتم.
در بک استیج میتونستم بسیاری از کشتی گیران مورد علاقه‌ام رو بدون ماسک ببینم و این یک امتیاز واقعی بود. دیدار با کسانیکه که ماسکشون رو برداشته بودند یک افتخار بود.


 

ری میستریو یکی از سوپرستار های مکزیکی و فعال در دبلیو دبلیو ای می باشد که نام واقعی او اسکار گوترز می باشد اما با نام ری میستریو معروف شده است زمانی که در لیگ های دبلیو یو سی دبلیو و ای سی دبلیو بازی میکرد با نام ری میستریو جی ار فعالیت می کرد اما وارده دبلیو دبلیو ای که شد نامش رو به ری میستریو تغییر داد ری میستریو در ماه 12 دسامبر 1974 در مکزیک به دنیا امد ری شروع کشتی رو در مکزیک اغاز کرد در لیگ های بسیار کوچک ری میستریو از قد و جسته کوچکی بر خوردار می باشد اما سوپرستار بسیار تکنیکی می باشد سبک وزن هست . ری در مکزیک با ماسک بازی می کرد دلیل زدن ماسک این یک نوع مدل برای مکزیکی ها می باشد بیشتر سوپرستار های مکزیکی در کشتی ماسک می زنند البته ری میستریو مدتی ماسک نمی زد . بعد از مدتی که ری حرکات بهتری برای خودش ساخت و معروف تر هم که شد در کشورش مکزیک ازدواج کرد ری سن زیادی نداشت برای ازدواج کمی زود بود اما ازدواج کرد نام همسره او انجی می باشد ری و انجی به سن دیگو رفتند شهری که نزدیک مکزیک بود حداقل 30 دقیقه کمتر راه بود ری میستریو در انجا زندگی خودش رو اغاز کرد و دارای 2 فرزند شد یم پسر و یک دختر که نام پسرش دامینیک می باشد و نام دخترش ایلیاه . ری میستریو قد بلندی ندارد دلیلش این هست که در سن بسیار کمی ورزش های سختی کرده و نتونست رشد کند قد ری میستریو نرمال می باشد از این بلند تر هم زیاد خوب نیست قد ری1 متر و 60 سانتیمتر می باشد و وزن او در اوایل 63 فیکس بود اما ها 83 شده است . ری میستریو در سال 1989 در لیگ سطح پایین مکزیک حرفه خودش رو اغاز کرد در مدتی که در اون لیگ بود توانست مقام های زیادی کسب کنه او کمربند سبک وزن HHW رو کسب کنه در لیگ MNW (مکزیک) و عنوان تگ تیم WWA و 3 بار هم سبک وزن WWA درلیگ MNT (مکزیک) . بعد از مدتی به لیگ ECW رفت و در سال 1996 به لیگ بزرگتری رفت که نام اون لیگ WCW می باشد . ری اولین بازی خودش رو در دبلیو سی دبلیو در 16 جون در گریت امریکن بش در مقابل دین مالنکو بازی کرد که در ان بازی فوق العاده بود اما در اخر در اون بازی شکست خورد اون بازی سره کمربند سبک وزن بود . در 8 جولای در دبلیو سی دبلیو با ماندی نایترو بازی کردو در انجا تونست کمربند رو بگیرد اما در 27 اکتبر بازی دیگر با دین مالنکو سره کمربند کرد که در ان بازی شکست خورد در سال 1999 ری و بیلی کیدمن با هم تیم شدند و در مقابل بنوا و دین مالنکو بازی کردند سره تگ تیم که تونستند اون بازی رو ببرند و قهرمان تگ تیم بشوند . بازی دیگری برای تگ تیم برایشان گزاشتند که در 9 می بود با پری ساترن و ریون بازی کردند و باختند. در 18 اکتبر ری و کنان با هم تیم شدند و برای باری دیگر تواننستند تگ تیم رو کسب کنند .
اما مدتی نگزشت که در 24 اکتبر با بوکرتی و استیوی بازی کردند و در ان بازی باختند . 14 اگست در سال 2000 ری دوباره با یکی دیگر تگ شد که نامش یوونتود بود و با شکست وپایر و گریت موتا تونست برای باری دیگر قهرمانی تگ تیم رو نصیب خودش کند . در 26 مارس 2001 ری میستریو دوباره با بیلی کیدمن تیم شدند و توانستند تیم کید و اکسیپر رو شکست بدهند و تگ تیم رو کسب کنند دوباره . بعد از تعویض اسم دبلیو سی دبلیو به دبلیو دبلیو اف و دبلیو دبلیو اف به دبلیو دبلیو ای و وروده ری میستریو به اسمک دان و اولین بازی ری در سال 2002 همراه با چاوو که اولین بازی ری بود در اسمک دان که انجام میداد و ری با ماسک قرمز امده بود و تونست بازی رو ببره در مقابل چاوو و اولین بازی رو برد در اسمک دان در 10 اکتبر سال 2002 اولین قهرمانی ری همراه با ادج بود که تگ تیم بود که بعد از مدتی تیم ری به بنوا و کارت انگل باختند . اما در نو مرسی 7 اکتبر تونستند دوباره پیروز بشوند . اما در سوروایور سریس 2002 به اددی و چاوو باختند . در 5 جون 2003 ری با مت هاردی سره کمربنده سبک وزن بازی رو برد و قهرمان شد . اما در 25 سپتامبر ری با تجیری بازی کرد و باخت .
ولی باز هم در سوروایور سیرس 2002 در یک مسابقه ی سه تیمه در مقابل ادی/چاوو و انگل/ بنوا عنوان رو به گررو ها باختند. مدتی ری میستریو مصدوم بود از در دبلیو ای نبود که زمانی گزشت . در سال 2004 در 1 زانویه ری دوباره با شکست نجیری تونست برای باری دیگر قهرمان سبک وزن بشه . در نو وی ات در 15 فوریه 2004 با چاوو بازی کرد چاوو با کمک پدرش تونست قهرمانی رو از ری بگیره در کل موضوع اصلی اددی بود اما چاوو اشتباه می کرد . در ورستلینگ مانیا ایکس ایکس در 14 مارس ری در مقابل چاوو بود و برای بار دیگر قهرمان سبک وزن شد . در 29 مارس در اسمک دان سایک دادلی با نامردی با کمک دوستانش قهرمانی رو رو ازش گرفتند . ری و راب ون دم با هم تیم شدند و در 9 دسامبر 2004 با تجیری و دوپره بازی کردند و توانستند قهرمانی تگ تیم رو کسب کنند و مدتی بعد برادران باشام تونستند کمربند هارو از ری و راب ون دم بگیرند . در سال 2004 ری و اددی با هم تگ شدند در نو وی اوت توانستند تگ تیم رو کسب کنند . در سال 2004 در 14 اوریل در یک مهمانی که مارلیتو ترتیب داده بود همراه با ام ان ام ری رو هم دعوت کردند اما زدنش در اون مدت اددی به کمک ری میستریو نیامد اما هفته بعدش از ری میستریو در استادیوم عذر خواهی کرد و دلیلش رو گفت ماشینش خراب شده بوده .
یه سری مشکلاتی هم این وسط پیش اومد که یه کم میونه ی ری و ادی شکر آب شد. در اسمک دان ری و اددی با ام ان ام بازی کردند در تاریخ 21 اوریل که ام ان ام برنده شدند . بعد از بازی اددی ری میستریو رو زد . سر انجام MNM با تقلب ملینا و شکست ری و ادی در SD! در تاریخ 21 آوریل قهرمانی رو از اونا بردند. بعد از بازی اددی ری رو زد اما ری نزد اما اختلافاتشون بزرگتر شد تا اینکه کشید به پسره ری میستریو که اددی میگفت اون پسره ری نیست پسره خودشه عجیب بود ری میستریو در بیشتر بازی هایش با اددی پیروز شد در سامر اسلم ری میستریو با اددی بازی کرد همراه با نردبان بود که اون بازی رو ری برد در جاجمنت دی هم باز هم ری میستریو برنده بود اما در ورستیلینک مانیا 21 هم باز ری برنده شد اددی زورش به ری میستریو نرسید و دیگر ادامه نداد .در سال 2005 در رویال رامبل ری وارد شد و یک چند نفری رو بیرون انداخت اما با اسبیره ادج به بیرون افتاد . سال به سالی رسید که نباید می رسید 2005 بد ترین سال برای ری میستریو سالی که بهترین دوست ری مرد اددی بله اددی مرد وقتی که ادی مرد تنها کسی که بیشتر اشک ریخت ری بود حتی برادرش به اندازه ری داداشش رو دوست نداشت هنوز که هنوزه ری به یاد اددی می باشد سال 2005 با غم گزشت ری کاره خاصی نکرد اما در روزی که برای اددی مراسم گرفتند با شان بازی کرد و برنده هم شد . بغد از هفته ها کمبانیه دبلیو دبلیو ای مجله ای از ری میستریو با ماسک سیاه بیرون داد که مصاحبه شده بود باهاش و درباره اددی بود خاطره هایش با اددی رو توضیح میداد . در سال 2006 موفقیت های ری میستریو زیاد بودند در رویال رامبل 2006 ری میستریو دومین نفری بود که وارد شد با ماشین اددی لباس و بازو بندش ری با تریپل اچ بازی رو شروع کردن ری عالی کار می کرد که ری میستریو خیلی سر تر بود از تریپل اج که سیمون وارد شد و ری رو زد که ری و تریبل اج با هم اون رو انداختند بیرون بعد پسیس اومد و ری انداختش بیرون ری میستریو ایستاده بودش و به بازی خودش ادامه میداد که مردم اددی رو تشویق می کردند و بابی لشلوارد شد اولین باری بود که لشلی رو می زد بعد کارلیتو امد و ری میستریو رو زد هر کس که میومد ری رو می زد که بنوا هم وارد شد و بنوا هم ری رو زد کم کم زیاد امدند روی رینگ ری چند نفری رو بیرون انداخت و تگ تیمش که دوستش م بود راب ون دم وارد شد و با ری خیلی خوب کار می کردند کم کم همه داشتند بیرون می رفتند تو رینگ راب ون دم و تریبل اج و رندی و ری مونده بودند که بازی داشت خوب بیش میر فت که یکی از فن های ری به راب ون دم خورد و نا خدا راب به بیرون افتاد ری ناراحت شد تریبل اج و رندی تو رینگ بودند و ری با هم دست به یکی کردند تا ری رو بندازند بیرون اما ری تریبل اج رو به بیرون انداخت و بعد هم رندی اورتون رو انداخت بیرون و قهرمان رویال رامبل شد رویال رامبل 2006 . و رفت به ورستلینگ مانیا . در هفته بعده رویال رامبل رندی درباره اددی حرف هایی زد و ری رو عصبانی کرد که ری بهش حمله کرد و رندی فرار کرد . کاره رندی و ری بزرگ شد بازیشون به نو وی ات کشیده شد و در نو وی ات رندی با نامردی تمام ری رو شکست داد و به ورستلینک مانیا رفت که بایدبا کارت بازی می کرد اما ری قهرمان رویال بود و بازی به تریب ترت مچ تبدیل شد که در ورستلینگ مانیا 22 ری میستریو در اون بازی 3 نفره قهرمان ورلد هوی وایت چمبیون شد و در جاجمنت دی با جی بی ال بازی کرد سره کمربند و باز هم خودش قهرمان بود و در ای سی دبلیو وان نایت استند با سابو بازی کرد که بازی ناتمام ماند و در گریت امریکن بش در مقابل بوکرت با دخالت چاوو بازی رو باخت و کمربند رو از دست داد . بعد از اینکه چاوو دخالت کرد ری با چاوو درگیر شد خیلی شدید در نو مرسی 2006 در بازی انی ور مچ چاوو رو برد و در اسمک دان بارها برنده در سامر اسلم 2006 هم با دخالت ویکی ری باخت و در اسمک دان هفته بعد ویکی و ری و جاوو با هم بودند که ویگی با صندلی ری رو زد و در بازی های بعدی ای کویت مچ جاوو باضربه های بیخود و تکراری به بای ری تونست ببره اما بعد از 6 ماه ری برگشت و ای کویت مج با جاوو بازی کرد و برنده شد . در اون مدتی که ری میستریو بازگشت یک مجله بسیار پر فروش به بیرون امد از طرف دبلیو دبلیو ای که فروش بسیار زیادی داشت این مجله از ری میستریو بود با کاور اسپایدر من بود . در سال 2007 سایت شخصی ری میستریو یک بار هک شد .در سال 2007 مدتی ری میستریو با ام وی پی درگیر شد بازی های زیادی با ام وی پی انجام داد در اسمک دان بارها برد و چند باری هم باخت بازی هاشون به خوبی پیش می رفت قرار شد در ارماگدون با ام وی پی سره یو اس چمپیون بازی کند بازی هم کرد خیلی خوب کار می کرد اما ام وی پی رینگ رو ترک کرد و داور هم تا 10 شمرد و ام وی پی برنگردش تو رینگ و بازی رو هم ری برد اما به قانونی که در دبلیو ای هستش ام وی پی قهرمان باقی ماند . در سال 2007 بیشتر مصدوم بوده اما بعد از بازگشتش به دبلیو ای با باتیستا بازی کرد و اون بازی رو برد و توانست برای قهرمانی بره اونطور که باتیستا بازی می کرد و پیروز می شد در مقابل دیگران قرار شد بازی در انفورگیون بین باتیستا و کالی و ری میستریو برگزار بشه که سره کمربند بود بازی خوبی بود باتیستا و ری زیاد با هم درگیر نشدند اما اولین ضربه رو ری به باتیستا زد و اون خودش شروع کرد در اخر هم باتیستا توانست برنده بشه و قهرمان هم شد در اخر بازی ری میستریو برای باتیستا دست زد و باتیستا هم خندید . .در نو مرسی با فینلای بازی کرد بازیشان نا تمام ماند در سایبر ساندی 2007 هم با فینلای بازی کرد که استرچر مچ بود که باز هم ری میستریو برد در اسمک دان هم چند باری بازی کردند و در راو هم بازی کردند که بیشتر ری برد . ری میستریو در سوروایور سریس با تیم تریبل اج بود که توسط اوماگا حذف شد .ری در تورنمنت بیت کلاک مج با 3 نفر بازی کرد که در اون بازی تونت ادج رو با زدن 619 پین کند و به قهرمانی برود برای کمربند ورلد هوی وایت چمپیون . ری در رویال رامبل با ادج بازی کرد بازی رو برنده بود اما ویکی بای داور رو کشید و ری هول شد و یک اسبیر از ا�

[ ۱۳٩٠/۱٠/٢ ] [ ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ ] [ atahbk ]

درباره وبلاگ

با سلام خدمت تمامی خوانندگان این وبلاگ جهت پوشش دادن خبر های جدید و گزارشات wwe به وجود آمده لذا در صورت مشاهده فایل غیرمجاز و نامربوط به وب به مدیریت اطلاع دهید(با تشکر مدیریت وبلاگ)
موضوعات